APIE KLINIKĄ - Šv. Kristoforo Odontologijos Klinika

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Modernioje ir jaukioje Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje teikiamos visos odontologinio gydymo paslaugos. Klinikoje dirba daugiau kaip 20 metų patirtį sukaupę visų sričių suaugusiųjų ir vaikų gydytojai specialistai: terapeutai, ortopedai, burnos chirurgai, ortodontai, periodontologai, burnos higienistai.

Mūsų misija:

Tarnauti savo pacientams, teikiant kokybišką dantų gydymą, patiems augant profesiškai ir dvasiškai. „Joks darbas nėra vertingas be meilės“.

— T. Kempietis
  • Patogus susisiekimas

    Klinika įsikūrusi centrinėje Vilniaus dalyje, kurią patogu pasiekti iš visų mikrorajonų.

Atvykę automobiliu, jį nemokamai galėsite palikti klinikos stovėjimo aikštelėje arba Kęstučio gatvėje. Jei mėgstate važiuoti dviračiu jį galėsite palikti dviračių aiškštelėje. Odontologijos kliniką lengva pasiekti ir viešuoju transportu, visai šalia važiuoja autobusai ir troleibusai.

kristoforo-klinika-administracija-min

Klinikoje jus pasitiks maloni registratorė, kuri padės užpildyti reikiamus dokumentus ir palydės pas gydytoją. Jei atvyktumėte anksčiau nei numatytas vizito laikas, galėsite patogiai palaukti vartydami dienraštį, žiūrėdami televizijos laidą arba naršydami internete.

Savo pacientams siekiame nuolat pasiūlyti kažką naujo: naują gydymo metodiką, įdiegti į praktiką naują įrangą ar tiesiog pagerinti bendravimą ir savitarpio supratimą. Svarbu, kad paciento poreikiai būtų patenkinti maksimaliai pažangiu ir patogiu būdu.
Savo darbuotojams stengiamės gerinti darbo ir poilsio sąlygas, skatiname tobulėti.
Diegdami inovacijas, siekiame sukurti naują vertę tiek pacientams, tiek ir darbuotojams.

Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje dirba visų sričių suaugusiųjų bei vaikų specialistai ir teikiamos visos odontologinio gydymo paslaugos.

Klinikoje gydymas vykdomas komandiniu principu, t.y. kiekvienas gydytojas dirba tą darbą, kurį atlieka geriausiai, todėl pacientas gali gauti geriausią savo problemos sprendimą vienoje klinikoje keliaudamas iš kabineto į kabinetą.

Kiekvienas mūsų darbuotojas yra tikras savo srities žinovas, ekspertas, kurio kompetenciją ir kūrybiškumą nuolat vertina tiek pacientai, tiek ir kolegos. Tai verčia nuolat kelti kvalifikaciją ir tobulėti. Tai, kad klinikos darbuotojai organizuoja podiplomines studijas ir kvalifikacijos kėlimo kursus savo kolegoms tik patvirtina tą faktą, kad mūsų žinios yra aukštai vertinamos kolegų tarpe.

kvalifikuotas-personalas

Klinikoje moderniai įrengti 6 gydytojų kabinetai ir operacinė. Minkštos ir patogios odontologinės kėdės, pagamintos JAV pagal specialų užsakymą, užtikrina, kad net ir po ilgesnio sėdėjimo nepavargsta paciento nugara ar sprandas. Prie kiekvienos kėdės įrengtuose monitoriuose gydytojas gali vaizdžiai ir aiškiai parodyti bei pakomentuoti kiekvieno paciento dantų būklę. Gydytojo instrumentai dirba tyliai ir tiksliai.

Pacientų rentgenologinis ištyrimas (panoraminė žandikaulių rentgenograma ir kompiuterinė tomografija) atliekamas vienu pažangiausiu Lietuvoje skaitmeniniu Caresteam Dental CS8100 radiologinės diagnostikos aparatu.

Specialistai

Atsiliepimai