TECHNOLOGIJOS - Šv. Kristoforo Odontologijos Klinika

Visa klinikoje esanti įranga turi sklandžiai dirbti kartu tam, kad gydytojas galėtų visą dėmesį skirti pacientui ir kokybiškam jo dantų gydymui. Tad Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje naudojame inovatyvią medicinos įrangą ir šiuolaikinius gydymo metodus, kurie leidžia suteikti kokybiškas odontologijos paslaugas.

Minkštos ir patogios odontologinės kėdės

Odontologinės kėdės pagamintos JAV pagal specialų užsakymą, sukurtos taip, kad būtų patogios gydytojo darbui, o pacientas jaustųsi patogiai ir galėtų atsipalaiduoti. Ergonomiškas dizainas užtikrina, kad net ir po ilgesnio sėdėjimo nepavargsta paciento nugara ar sprandas. Pagal žmogaus anatomiją suformuotas nugaros atlošas ir sėdynė tarsi „apglėbia“ pacientą, tolygiai pasiskirsto jo kūno svoris.
Prie kiekvienos kėdės yra įrengtas monitorius, kuriame gydytojas gali vaizdžiai ir aiškiai parodyti bei pakomentuoti paciento dantų būklę.

Šiuolaikiniai dentalinio rentgeno aparatai

Kiekviename kabinete įrengti skaitmeninio rentgeno aparatai, tad rentgeno vaizdai siunčiami tiesiai į monitorių esantį šalia odontologinės kėdės. Pacientui nereikia niekur eiti norit atlikti rentgeno tyrimą, tiesiog ramiai sėdėti kėdėje.

Caresteam Dental CS8100 skaitmeninis panoraminis rentgenas

Išsamesnis pacientų rentgenologinis ištyrimas (panoraminė žandikaulių rentgenograma ar kompiuterinė tomografija) atliekamas vienu pažangiausiu Lietuvoje skaitmeniniu radiologinės diagnostikos aparatu Caresteam Dental CS8100.

Caresteam Dental CS8100 skaitmeninis rentgenas puikiai tenkina panoraminės diagnostikos poreikius ir išgauna nepriekaištingos kokybės skaitmenines rentgenogramas. Kokybiški rentgeno vaizdai gydytojams leidžia itin aiškiai matyti dantų būklę, nustatyti tikslią diagnozę ir suplanuoti reikiamą gydymą.

Saugesnė diagnostika: specialios Caresteam Dental CS8100 įrenginio technologijos dėka radiacijos dozė yra žemiausia kiek įmanoma pasiekti, o skenavimo trukmė yra ženkliai trumpesnė nei kitų įprastų kompiuterinių tomografų.

Universalios galimybės: nuo tradicinių panoraminių nuotraukų iki panaudojimo endodontijoje, implantų planavime ir burnos chirurgijoje. 2D ir 3D vaizdai papildo vienas kitą, todėl diagnostika yra kaskart tiksli ir nepriekaištinga.

Patogus ne tik gydytojui bet ir pacientui: Komfortiškas pacientui atviras „veidas-į-veidą“ dizainas bei intuityvi sąsaja ir raidiniai orientyrai ant kandiklio dar labiau supaprastina procesą. Trumpa skenavimo trukmė garantuoja gerą nuotrauką iš pirmo karto bei eliminuoja pakartotinų nuotraukų poreikį, tad pacientui tenka itin mažas spinduliuotės kiekis.  Rentgeno aparatas lengvai pritaikomas bet kokio ūgio pacientui net ir itin aukštam ar neįgaliojo vežimėlyje.