Dantų implantai – tai titaniniai sraigtai, imituojantys danties šaknį ir tarnaujantys kaip atrama dirbtiniam dančiui pritvirtinti bei kramtymo funkcijai atstatyti. Įsriegus implantą, kaulas po kurio laiko priauga prie implanto paviršiaus ir sudaro tvirtą jungtį. Šis procesas vadinamas osteointegracija. Viršutiniame žandikaulyje osteointegracija užtrunka nuo 3 mėn. iki 6 mėn., apatiniame žandikaulyje ji įvyksta per 2 – 3 mėn. Dantų implantai yra vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos laimėjimų, nes tai padeda atstatyti natūralią kramtymo funkciją ir suteikti estetinį vaizdą.
Šv. Kristoforo klinikoje naudojame kelių sistemų implantus:

• Biomet 3i (JAV)
BioHorizons (JAV)
Nobel Biocare (JAV)
• MDI (JAV)
• C-Tech (Italija)

Dantų implantai

Biomet 3i implantai

Mūsų praktikoje populiariausi Biomet 3i implantai dėl savo kokybės ir kainos santykio. Ši sistema kartu su NobelBiocare sistema patenka tarp penkių populiariausių pasaulyje implantų sistemų. Tai svarbu daug keliaujantiems ar gyvenantiems užsienyje pacientams, nes, esant reikalui, jie galės gauti tinkamą pagalbą bet kurioje pasaulio šalyje.

BioHorizons dantų implantai

Pastaraisiais metais Lietuvoje vis labiau populiarėja. Šių implantų populiarumą lemia optimalus kainos ir kokybės santykis.

Nobel Biocare dantų implantai

Gali būti naudojami ne tik tada, kuomet reikia atstatyti vieną ar kelis dantis, bet taip pat ir tada, kai viršutinis žandikaulio kaulas yra smarkiai sunykęs. Šie dantų implantai pasiteisina net ir pačiais sudėtingiausiais atvejais.

nobel biocare dantų implantai

MDI dantų implantai

Dar kitaip yra vadinami mini implantais. Tai yra naujas patikimas gydymo būdas, skirtas tiems pacientams, kurie nešioja išimamus protezus. Tai gali būti puiki alternatyva brangiai dantų implantacijai. MDI dantų implantai odontologijoje taikomi jau daugiau nei 15 metų, ir toks sprendimas tikrai gali puikiai pasiteisinti.

C-TECH dantų implantai

Pasižymi tvirtumu ir biologiniu suderinamumu. Į žandikaulį dantų implantas įsitvirtina per maždaug keturis mėnesius. Vėliau prie danties jungiamas rekonstruotas dantis arba protezas.
Kokie dantų implantai gali geriausiai pasiteisinti, priklausys nuo konkrečios situacijos. Pasikonsultavę su specialistais tikrai galėsite atrasti geriausią sprendimą, ir netrukus galėsite susitarti dėl darbų eigos.

c tech dantų implantai

Kodėl svarsbu atstatyti trūkstamus dantis?

Dantų implantai rekomenduojami tuomet, jei trūksta vieno danties ar kelių dantų. Jei yra paliekamas tuščias tarpas, šalia esantys dantys gali pakeisti kryptį, dėl susitraukusio žandikaulio veidas gali atrodyti vyresnis, o šypsena bus ne tokia patraukli. Dantų implantai atlieka ne tik estetinę funkciją – jie taip pat apsaugo žandikaulį nuo nykimo, jei iškrenta dantys. Dantų implantai sudaro biologinį junginį su kaulu ir atlieka atraminę funkciją kitiems dantims. Implantai leidžia kramtyti ir kalbėti nejaučiant diskomforto, apsaugo nuo kaulo atrofijos ir išsaugo jaunatvišką veido išraišką.

Dantų implantų privalumai

• Tai padeda atstatyti vieną ar kelis trūkstamus dantis, ir pacientai vėl gali džiaugtis gražia šypsena ir visaverte kramtymo funkcija;
• Ilgametė odontologų patirtis leido įsitikinti, kad dantų implantų patikimumas yra labai didelis (net 97 procentai), todėl tai gali pasiteisinti tikrai dažnais atvejais;
• Priešingai nei tilteliai ar protezai, dantų implantai yra “įsodinami” tiesiai į žandikaulį, todėl nenukenčiaa šalia esantys dantys;
• Dantų implantai padeda apsisaugoti nuo žandikaulio atrofijos ir veido išvaizdos pakitimų;
• Implantų tarnavimo trukmė yra labai ilga, todėl visos investicijos tikrai pasiteisins;
• Dantų implantai gali padėti išvengti kaulų irimo procesų, nuo kurių apsisaugoti nepadės tilteliai ar protezai;
• Galima rinktis tinkamiausią implantų tipą – atsižvelgiant į esamą dantų situaciją bei finansines galimybes.
Taigi, pasirūpinkite savo dantimis jau dabar – mes jums tikrai galėsime patarti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais geriausiais.

Color Skin

Nav Mode