Prieš dantų implantaciją reikia sustoti rūkyti bent 3 dienas iki operacijos ir 7 dienas po operacijos (viso bent! 10 d.)

Jei reikia atlikti kryptinę kaulo regeneraciją ar sinuso dugno pakėlimo operaciją, rūkymas yra būtent tas kritinis faktorius, dėl kurio pooperacinis laikotarpis ir operacijos rezultatas gali būti nesėkmingi! Slėpti savo žalingus įpročius neverta, nes gydytoją apgauti įmanoma, bet gamtos – ne.

Prieš dantų implantacijos operaciją švara burnoje turi būti nepriekaištinga. Jei to nėra, reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, išvalant dantų apnašus ir akmenis, nupoliruojant dantų paviršius, kad dantys būtų atsparesni akmenų kaupimuisi. Burnos higienos specialistas patars ir konkrečiai parinks Jums tinkamas dantų priežiūros priemones ir būdus.

Bet kokiu atveju, profilaktinė dantų ir implantų priežiūra yra būtina, siekiant ilgalaikių rezultatų. Tuo tikslu reikėtų apsilankyti pas gydytoją bent jau 2 kartus per metus. Taip galima užkirsti kelią naujai patologijai ir išlaikyti esamą padėtį.

Paciento sąmoningumas ir bendradarbiavimas su gydytoju yra ypač svarbūs paciento sveikatai.

Color Skin

Nav Mode