Vainikėliai ir tilteliai

Dantų vainikėliai (karūnėlės) yra nenuimami protezai, kurie tvirtinami ant nuosavo nušlifuoto danties ar implanto protezavimo atramos.

Kai prarandamas vienas ar keletas greta esančių dantų, jiems atstatyti šlifuojami mažiausiai du dantys, ribojantys defektą ir gaminamas tiltinis protezas (tiltelis). Taip atstatoma buvusių dantų funkcija, kramtymas tampa efektyvesnis.

Vainkėliams ir tilteliams gaminti naugojami tiek metalo keraminiai (porcelianas ant metalinio karkaso), tiek bemetalės keramikos (stiklo keramika ar porcelianas ant cirkonio oksido karkaso) protezai.

Gydytojas odontologas suplanuoja būsimo protezo konstrukciją, šlifuoja dantis, o pats protezas gaminamas atestuotoje dantų technikų laboratorijoje. Gamyba, priklausomai nuo protezo sudėtingumo, užtrunka 5 – 8 darbo dienas.

Esant reikalui, dantų technikai atvyksta į kliniką kolegialiam protezo taikymui, spalvos ar formos parinkimui, nes nevisada pakanka vien tik gydytojo įrašų užsakymo lape. Pagrindinis mūsų siekis, kad komandinis darbas būtų efektyvus, o pacientas – patenkintas.

Šv. Kristoforo klinikoje protezams suteikiame 1 metų garantinę priežiūrą.

Color Skin

Nav Mode