estetinis-dantu-plombavimas-600x400

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Mūsų klinikoje atliekamas estetinis dantų plombavimas. Aukštos kokybės šviesoje kietėjančiomis plombinėmis medžiagomis atstatomi ne tik pažeisti dantų audiniai, bet ir atkuriama danties forma, funkcija, spalva bei skaidrumas.

REGISTRACIJA KITOS PASLAUGOS

Šiuolaikinės estetiniam plombavimui skirtos plombos pasižymi „chameleono“ efektu, t.y. laužia šviesos spindulius panašiai kaip danties audiniai, todėl restauracijos tampa nematomos. O naujos kartos surišimo sistemos dėka, plombos „sukibimas“ su danties audiniais yra ypač stiprus. Tai leidžia maksimaliai taupyti danties audinius – nereikia papildomai šlifuoti danties audinių, didinant plombos surišimo plotą ar daryti papildomus plombos užsilaikymo plotus.

Paslaugą atliekantys specialistai

Šiuo metu odontologija vis dažniau yra traktuojama kaip siaura medicinos sritis ir vis labiau orientuota į estetiką. Dažnas pacientas kreipiasi į odontologą norėdamas užplombuoti pažeistą dantį ar atstatyti gražią šypseną. Estetinio plombavimo metu plomba galima padengti visą lūpinį danties paviršių. Toks plombavimas vadinamas veneringu. Jis ypač tinkamas, jei pažeistas, dėmėtas ar pigmentuotas visas matomas danties paviršius, kurio neįmanoma išbalinti.

Jei pacientas pageidauja baltesnių dantų, rekomenduojame prieš plombuojant dantis išbalinti. Tuomet, praėjus 2 savaitėms, kai stabilizuojasi danties spalva, dantys yra plombuojami. Siekiant maksimaliai gero rezultato, svarbu ne tik plombos kokybė, gydytojo profesionalumas, bet ir paciento rūpinimasis atliktomis restauracijomis.

1. Prieš plombuojant dantis dantenos turi būti sveikos, todėl būtina atlikti profesionalią burnos higieną.
2. Po plombavimo 12 valandų negalima vartoti dažančių maisto produktų bei gėrimų (tokių kaip kava, arbata, raudonas vynas, kario prieskoniai, uogienės ir kt.).
3. Dantims valyti būtina naudoti minkštą dantų šepetėlį ir mažai abrazyvinų medžiagų turinčią dantų pastą.
4. Per metus reikia atlikti profesionalią burnos ertmės higieną bent 2 kartus.
5. Kartą per metus atvykti pas savo odontologą kontrolei ir, esant reikalui, papildomai poliruoti plombas.

 

 • Estetinis plombavimas (dėl priekinių dantų klausti gydytojo)
  90 € -180 €
 • Fotopolimerinė (šviesoje kietėjanti) plomba estetinei restauracijai 1 pav.
  40 €
 • Fotopolimerinė (šviesoje kietėjanti) plomba estetinei restauracijai 2 pav.
  55 €
 • Fotopolimerinė (šviesoje kietėjanti) plomba estetinei restauracijai 3 pav.
  70 €
 • Fotopolimerinė (šviesoje kietėjanti) plomba estetinei restauracijai 4 pav.
  80 €
 • Specialūs pasiūlymai

  Peržiūrėkite mūsų specialius pasiūlymus Jums.
  DAUGIAU
 • Gydymas taikant sedaciją

  Dantų gydymas sedacijoje taikomas siekiant įveikti nerimą, baimės jausmą vaikams ir suaugusiems. Sedacija gali būti naudojama visoms procedūroms – tiek chirurginėms, tokioms kaip dantų implantacija, tiek paprastesnėms – dantų gydymui jei pacientas negali ramiai išsėdėti odontologo kėdėje, turi stiprų pykinimo ar springimo jausmą, labai bijo skausmo ar turi itin jautrius dantis.
  DAUGIAU

Kitos dantų estetikos paslaugos

 • Pasirūpinkite savo dantimis jau dabar!

  Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir mes jums patarsime koks pasirinkimas Jums tinka geriausiai.

 • REGISTRACIJA

Susiję straipsniai

 • Dantų balinimas

  Dantų balinimas

  Pastaruoju metu vis dažniau tenka išgirsti klausimų apie dantų balinimą. Labai džiugu, kad tai pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą ir mūsų žmonės susidomėjo ne tik sveika, bet ir gražia šypsena….Plačiau

 • Apie dantų balinimą

  Apie dantų balinimą

  Dantų balinimas – paprasta procedūra, užtikrinanti gražesnę šypseną Dantų balinimas tikrai nėra nauja procedūra, ji taikoma jau daugiau nei 4000 metų. Žinoma, pirmieji bandymai balinti dantis…Plačiau

Kitos paslaugos