VIENO DANTIES ATKŪRIMAS - Šv. Kristoforo Odontologijos Klinika
vieno-danties-atkurimas-600x400

VIENO DANTIES ATKŪRIMAS

Net ir netekus vos vieno danties jį būtina atkurti. Patikimiausias būdas atstatyti prarastą dantį – danties implantas. Taip išsaugomi sveiki greta esantys dantys, stabdomas kaulo nykimas ir pilnai atstatoma kramtymo funkcija.

REGISTRACIJA KITOS PASLAUGOS

Niekas neplanuoja prarasti dantų. Bet jei nebeįmanoma jų išsaugoti ir tenka pašalinti, atkurti dantis norisi greitai ir ilgam.

Kai žmogaus burnoje trūksta vieno danties šią problemą galima išspręsti dviem būdais: dantų tiltas arba vieno danties implantacija.

Paslaugą atliekantys specialistai

Visiems gerai žinomas dantų atkūrimo būdas – dantų tiltelio tvirtinimas prie gretimų dantų. Pasirinkus šį danties atkūrimo būdą nušlifuojami greta esantys dantys ir ant jų protezuojamas dantų tiltelis.

Prie greta esančių dantų pritvirtinti tiltai – daugiau estetinis sprendimas, kuris leidžia atkurti prarastų dantų vainikėlius bet ne jų šaknis. Žandikaulis, negaudamas apkrovos kramtymo metu, palaipsniui ima nykti. Sunykęs žandikaulis skatina greta esančių dantų nestabilumą, tampa nestabilus ir ant jų pritvirtintas tiltas. O taip pat ir nušlifuoti dantys ilgainiui gali pradėti gesti. Tiltai tarnauja apie 10-15 metų. Tai reiškia, jog ateityje gresia dar dviejų dantų netekimas.

Dantų atkūrimas implantais kur kas pažangesnis būdas leidžiantis išsaugoti gretimus dantis nepažeistus ir stabdyti žandikaulio kaulo „tirpimą“.

Rekomenduojame prarastus dantis atkurti implantais, nes:

– Išsaugomi gretimai esantys sveiki dantys, kadangi implantui nereikia papildomos atramos.

– Implantacijos metu atstatoma ne tik danties karūnėlė, bet ir jo šaknis. Dėl natūralios žandikaulio apkrovos ir nuolatinio raumenų darbo kramtant maistą kaulas apsaugomas nuo nykimo, o veido forma nuo priešlaikinio senėjimo.

– Implantai ir vainikėliai tvirtinami ant jų yra gaminami iš itin patvarių ir natūraliai atrodančių medžiagų, tad nejausite diskomforto nei valgant kietesnį maistą, nei šypsantis ar bendraujant.

– Naudojant kokybiškus implantus atkurti nauji dantys atrodo ir yra jaučiami tarsi natūralūs dantys, tinkamai prižiūrint burnos ertmę paprastai tarnauja visą žmogaus gyvenimą.

Svarbu atkurti net ir vieną prarastą dantį. Laiku neatstačius trūkstamo danties gretimi dantys pasislenka į pašalinto danties vietą, tad pasikeičia sąkandis, „tirpsta“ kaulas.

Danties implantavimas

 • Sraigtinis implantas sriegiant iki 3 impl (C-Tech implantai (Italija))
  550€
 • Sraigtinis implantas sriegiant iki 3 impl (Biomet 3i implantai (JAV))
  690€
 • Sraigtinis implantas sriegiant iki 3 impl (BioHorizons implantai (JAV))
  650€
 • Sraigtinis implantas sriegiant iki 3 impl (Nobel Biocare implantai (JAV))
  750€-870€

Protezavimas ant implantų

 • laikinas plastikinis vainikėlis ant implanto
  75 €
 • laikinas plastikinis vainikėlis su laikina protezavimo atrama (Biomet 3i)
  200 €
 • laikinas plastikinis vainikėlis su laikina protezavimo atrama (C–Tech)
  200 €
 • laikinas plastikinis vainikėlis su nuolatine standartine Titanine atrama
  320 €
 • metalo keraminis vainikėlis ant Biomet 3i implanto
  620 €
 • metalo keraminis vainikėlis ant C-Tech implanto
  550 €
 • cirkonio vainikėlis ant Biomet 3i implanto
  720 €
 • cirkonio vainikėlis ant C-Tech implanto
  650 €
 • Specialūs pasiūlymai

  Peržiūrėkite mūsų specialius pasiūlymus Jums.
  DAUGIAU
 • Gydymas taikant sedaciją

  Dantų gydymas sedacijoje taikomas siekiant įveikti nerimą, baimės jausmą vaikams ir suaugusiems. Sedacija gali būti naudojama visoms procedūroms – tiek chirurginėms, tokioms kaip dantų implantacija, tiek paprastesnėms – dantų gydymui jei pacientas negali ramiai išsėdėti odontologo kėdėje, turi stiprų pykinimo ar springimo jausmą, labai bijo skausmo ar turi itin jautrius dantis.
  DAUGIAU
 • Pasirūpinkite savo dantimis jau dabar!

  Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir mes patarsime koks dantų atkūrimo būdas Jums tiktų geriausiai.

 • REGISTRACIJA

Susiję straipsniai

 • Nuskilo dantis: ką daryti?

  Nuskilo dantis: ką daryti?

  Dantų traumas patiria apie 10 procentų gyventojų. Didžiąją dalį sudaro vaikai ir paaugliai. Berniukai – dukart dažniau nei mergaitės. Dažniausiai dantys traumuojami autoavarijų metu, sportuojant,…Plačiau

 • Dantų jautrumas: ką reikia žinoti?

  Dantų jautrumas: ką reikia žinoti?

  Gydytojų odontologų praktikoje labai dažnai tenka susidurti su pacientų dantų jautrumo problema (tiek pavienių, tiek visų dantų). Šv. Kristoforo odontologijos klinikos gydytoja odontologė Audronė…Plačiau

Kitos paslaugos