Paslaugų planai

Tai būdas taupyti Jūsų laiką ir pinigus

Holivudo šypsena

-8%

260€ 

239€

*su sąlyga, kad prieš tai nereikės daryti kitų procedūrų
** prieš perkant susipažinkite su Pirkimo taisyklėmis

Saugus sportas

-7%

240€ 

223€

*Kapos gaminimas trunka iki 5 darbo dienų
** prieš perkant susipažinkite su Pirkimo taisyklėmis

Saldus miegas

-8%

310€

285€

*Kapos gaminimas trunka iki 5 darbo dienų
** prieš perkant susipažinkite su Pirkimo taisyklėmis

Klauskite drąsiai

Taip. Paslaugų planas gali būti atšauktas praėjus 14 d. nuo įsigijimo dienos. Mes įsipareigojame grąžinti pinigus per 10 darbo dienų.

Paslaugų planą verta užsisakyti, nes tai supaprastina Jūsų laiko planavimą bei išlaidas.

Mes įsipareigojame, kad paslaugos bus atliktos laiku ir laikantis aukščiausios kokybės reikalavimų.

Nusipirkus paslaugų planą su Jumis susieks mūsų registratorės bei registruos vizitui. Pokalbio metu galite nurodyti gydytoją pas kurį norite gydytis arba leisti registratorėms Jus užregistruoti pas artimiausiai laisvą laiką turintį gydytoją. Norime patikinti, kad visi gydytojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai.

Taip. Paslaugų planą galite nupirkti kitam žmogui prieš tai nurodę asmens vardą, pavardę ir tel. numerį. Mes su juo susisieksime ir susitarsime dėl vizito laiko.

Ne. Paslaugų planas nėra keičiamas į pinigus ir yra vienkartinis.

Jei konsultacijos metu paaiškėja, kad paslaugų plane numatytos paslaugos negali būti suteiktos dėl to, kad reikia papildomų paslaugų, už jas Pacientas sumoka vietoje pilną kainą. Tai gali padaryti grynais pinigais arba bankine kortele. Jeigu šių paslaugų Pacientas atsisako pinigai yra grąžinami per 10 darbo dienų.

Paslaugų planas galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos. Praėjus šiaip laikotarpiui jo galiojimas gali būti pratęstas dar 6 mėn., bet ne daugiau kaip 12 mėn.

Parašykite mums laišką adresu info@kristoforoklinika.lt su prašymu pratęsti paslaugų planą. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę bei paslaugų plano numerį.