dantų balinimo priemonė

Dantų balinimas natūraliomis priemonėmis

Dantų balinimas natūraliomis priemonėmis: ar tai veiksminga?

Balti dantys neretai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, todėl dažnai ieškoma būdų, kaip būtų galima efektyviai išbalinti dantis. Sprendimų yra tikrai nemažai, taigi, kurie jų gali būti pačiais geriausiais?

Pamirškite sodą!

Nors nuo seno yra žinoma, kad dantų balinimas soda gali duoti pastebimų rezultatų, tačiau tai gali būti labiau žalinga nei naudinga. Soda yra abrazyvinė medžiaga, kuri gali pažeisti dantų paviršių, taigi, baltais dantimis gali tekti džiaugtis labai trumpai… Dėl atsiradusių mikroįtrūkimų dantys gali imti keisti spalvą, taigi, tokios procedūros tikrai reikėtų vengti.

Natūralios dantų balinimo priemonės

• Bananų Žievė: teigiama, kad bananų žievė gali padėti palaipsniui balinti dantis. Tereikia vidine banano žievės puse patrinti dantis, ir šią procedūrą kartoti kasdien. Galbūt labai pastebimo rezultato ir nepavyks pasiekti, tačiau tam tikrais atvejais tokia priemonė gali būti veiksminga;
• Kokosų Aliejus: nors pats dantų balinimo procesas nebus labai malonus (kokosų aliejumi reikės kelias minutes skalauti burną), tačiau išbandžiusieji teigia, kad tokia procedūra gali užtikrinti tikrai puikų rezultatą. Žinoma, jau po vieno skalavimo nereikėtų tikėtis akivaizdžių pokyčių, tačiau tai atliekant kasdien galima tikėtis puikių rezultatų;
• Braškės gali padėti naikinti dantų paviršiaus dėmes, nes jose gausu vitamino C. Ir skanu, ir naudinga! Žinoma, tokia priemonė tiks tik tada, jei nesate alergiški šioms uogoms;
• Obuoliai – dar vienas maisto produktas, kurį verta įtraukti į mitybos racioną. Traškūs ir sultingi obuoliai veikia tarsi dantų šepetėlis, naikina bakterijas ir valo dėmes nuo dantų paviršiaus;
• Razinos, kad ir kaip keistai skambėtų, taip pat gali padėti balinti dantis. Jos skatina seilių išsiskyrimą, todėl dantys yra natūraliai skalaujami.

Žinoma, nereikėtų tikėtis, kad šios natūralios priemonės padės pasiekti greitą ir pastebimą rezultatą. Gali prireikti tikrai nemažai laiko, kol pastebėsite pirmuosius pokyčius, tačiau pabandyti tikrai verta. Jei norite greito rezultato, tokiu atveju puikiu pasirinkimu bus dantų balinimas lazeriu.

 

Dantų balinimas per vieną dieną

Jei norite baltos šypsenos per vieną dieną, tokiu atveju rinkitės dantų balinimą odontologo kabinete. Dantų balinimas lazeriu padeda pasiekti itin greitą (ir, žinoma, pastebimą) rezultatą, todėl toks sprendimas bus iš tiesų palankus. Šiandien dantų balinimas lazeriu nebėra toks brangus, koks buvo anksčiau, todėl šią procedūrą ryžtasi pasirinkti vis daugiau žmonių. Pasikonsultavę su odontologu gausite atsakymus į jums kylančius klausimus, tad galėsite paprasčiau apsispręsti.

Kitos dantų balinimo priemonės

Odontologai taip pat gali rekomenduoti dantų balinimą kapomis, kurios yra gaminamos individualiai. Šis dantų balinimo būdas taip pat leidžia pasiekti pastebimų rezultatų, tačiau tai truks ilgiau – maždaug savaitę. Įvairiose prekybos vietose taip pat galima rasti ir kitų dantų balinimui skirtų priemonių, tačiau įsitikinkite, kad jas naudoti yra saugu – čia jums visada galės patarti odontologai.

 

Panašus straipsniai