Apie mus

Istorija

2012

Pradžia

Mintis atidaryti kliniką kilo gydytojui odontologui Gintautui Gumbelevičiui. Jis norėjo, kad visa šeima galėtų gauti odontologines paslaugas vienoje vietoje.

2012

2013

Komanda

Pradėjome burti patyrusių gydytojų komandą. Šie gydytojai iki šiol yra svarbi mūsų klinikos dalis.

2013

2015

Technologijos

Įdiegėme naujausias technologijas: rentgeno aparatą, skaitmeninį skanerį. Skaitmeninės technologijos leidžia rezultatų siekti greičiau ir efektyviau.

2015

2017

Odontologų fondas

Prisijungėme prie odontologų fondo, kurio tikslas mažinti socialinę atskirtį padedant pacientams atkurti prarastus dantis. Susigražinę šypseną žmonės vėl gali džiaugtis gražia šypsena, kuri atrakina naujas galimybes. 

2017

2021

Kur esame dabar?

Šiandien galime pasidžiaugti  daugiau nei 15 000 patenkintų pacientų. Maždaug tiek žmonių šiuo metu gyvena Palangoje.

2021

Joanos istorija

Kuriame bendruomenę kartu

Ar pasauliui reikia dar vienos odontologijos klinikos? Ne. Tačiau pasauliui labiau nei bet kada anksčiau reikia daugiau šypsenų. Mes būtent tai ir bandome pasiekti. Kaip? Pirmiausia įsiklausome į paciento poreikius, nes gydymas prasideda nuo čia. Vėliau pasiūlome kelis sprendimo būdus bei kartu ieškome optimaliausio varianto. Būtent ryšys ir pasitikėjimo santykis tarp gydytojo ir paciento yra labai svarbi gydymo sudedamoji. Džiaugiamės, kad su kai kuriais pacientais draugystė tęsiasi jau daug metų, nes būtent dėmesys žmogui daro mūsų kliniką išskirtine. Tačiau ne visi mūsų bendruomenės nariai gali sau lesiti odontologinį gydymą. Dėl šios priežasties 2017 m. prisijungėme prie Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondo. Mums svarbu kurti laisvą ir savo emocijų reikšti nebijančią visuomenę. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Klauskite drąsiai

Mes galime Jums pasiūlyti:

  • aiškų gydymo planą ir laiko planavimą;
  • ilgametę patirtį turinčius specialistus;
  • aiškius ir skaidrius įkainius.