implantacija vilnius kaina

Kiek kainuoja dantų implantavimas?

Dantų atstatymo galimybių galima suskaičiuoti ne taip ir mažai, tačiau tuomet, kada norima geriausio rezultato, pasirenkami dantų implantai. Tai – iš titano arba cirkonio keramikos pagaminti sraigtai, kurie atstoja dantų šaknis. Kai į kaulą įgręžti sraigtai jau yra prigiję, ant jų dedami dantų protezai, pagaminti ir metalo ar cirkonio keramikos. Pacientus neretai domina tai, kokia gali būti dantų implantavimo kaina, ir tikimasi, kad tai neprivers plačiai atverti piniginės. Taigi, nuo ko gali priklausyti dantų implantų kaina?

Pirmas vizitas: dantų apžiūra

dantų implantacija burnos chirurgasPirmojo vizito pas odontologą metus bus numatoma, kiek dantų reikės implantuoti. Gali būti paskirtas tam tikras gydymas, po kurių galės būtų atliekama dantų implantacija. Žinoma, kuo daugiau procedūrų yra atliekama, tuo didesnė bus ir dantų implantavimo kaina, taigi, šio vizito metu bus numatoma, kas turi būti atliekama, sudaromas darbų planas ir numatoma preliminari implantavimo kaina.

Sinuso pakėlimo ir kaulo priauginimo operacijos

sinuso dugno pakėlimo operacijaŠios operacijos paprastai reikalingos tada, jei dantys iškrito arba buvo išrauti gana seniai. Laikui bėgant keičiasi sinuso aukštis, o žandikaulio kaulas ima nykti (toje vietoje, kur buvo išrautas dantis, kaulas kramtymo metu negauna pakankamos apkrovos). Dėl šių priežasčių gali būti paskiriama sinuso pakėlimo ar kaulo priauginimo operacija, po kurios jau gali būti atliekamas dantų implantavimas. Jei yra reikalingos šios procedūros, tokiu atveju dantų implantavimo kaina tampa didesnė. Vis dėlto, šių operacijų galima išvengti – jei išrauti ar iškritę dantys yra implantuojami pakankamai greitai (metų eigoje), šios operacijos paprastai nėra reikalingos.

Klinikose kainos gali labai skirtis

Įvairių klinikų, kuriose yra siūloma dantų implantacija, rasime ne vieną ir ne dvi, todėl bus galima nuspręsti, kurią jų vertėtų pasirinkti. Kadangi nemažai odontologijos klinikų turi savo internetinius puslapius, juose galėsite rasti svarbiausią informaciją, susijusią su teikiamomis paslaugomis ir jų kainomis, taigi, galėsite nuspręsti, kokią galimybę vertėtų pasirinkti. Žinoma, paprastai internetinėse svetainėse yra nurodomi tik preliminarūs įkainiai – kainos gali ir didėti, jei bus atliekamos įvairios papildomos procedūros (pavyzdžiui, kaulo priauginimo operacija).

Kas įeina į implantavimo kainą?

Nors dažnai manoma, kad dantų implantas yra visas dirbtinis dantis – su šaknimi ir karūnėle, tačiau dantų implantai yra sraigtai, kurie atstoja dantų šaknį. Dėl nežinojimo kartais kyla tam tikrų nesusipratimų, nes manoma, kad į nurodytą kainą įeina ir viršutinė danties dalis. Taip, kartais iš tiesų pateikiamos kainos už visą dirbtinį dantį, tačiau svarbu tai išsiaiškinti dar iš anksto. Įvairių klinikų nustatyti įkainiai gali labai skirtis ir dėl to, kad vienos klinikos pateikia kainas vien tik už įsriegiamą implantą, o kitos – už visą dirbtinį dantį, taigi, visada svarbu tą išsiaiškinti dar iš anksto.

Šv. Kristoforo odontologijos klinikos kainyną rasite paspaudę šią nuorodą.

Panašus straipsniai