dantu antspaudai skaitmeniniai

Skaitmeninės technologijos dantų protezavime

Skaitmeninės technologijos dantų protezavime

“Pagaliau aš galiu ir noriu protezuotis dantis!”- ši paciento ištarta frazė privertė mane pasidalinti informacija apie didžiuosius pokyčius, atėjusius su skaitmeninėmis technologijomis į odontologo darbą. Šiomis dienomis skaitmeninės technologijos palengvina daugelį odontologinių procedūrų. Ne išimtis ir dantų protezavimas. Skaitmeninis protezavimas atveria plačias protezavimo galimybes. Tai yra patogus, greitesnis ir patikimas dantų atkūrimo būdas, leidžiantis pagaminti ypač tikslias, estetiškas ir ilgaamžes  restauracijas –  užklotus, vainikus, fiksuotas dantų eilių restauracijas ir kt.

Pagrindiniai privalumai

„ Pagaliau man tapo aišku, ką norite pakeisti burnoje“.  Tai dar viena frazė, kurią girdžiu iš pacientų dirbdamas su skeneriu. Dar prieš pradedant darbus turiu galimybę pacientui pademonstruoti, ką reikia padaryti ir kaip tai atrodys burnoje. Dantų skenavimas – tai trimačio burnos ertmės vaizdo atkūrimas monitoriaus ekrane, kurį pacientas ir gydytojas gali  apžiūrėti iš visų pusių.

skaitmeninė odontologija 3shape

Dabar  įmanoma pademonstruoti klientui numatomus pokyčius kompiuteryje jau pirmo vizito metu. Pacientas gali nepergyventi dėl nemalonių pojūčių, sukeliamų nuimant burnos ertmės atspaudus su įvairiomis atspaudinėmis medžiagomis. Dabar visa gydymo informacija perkeliama į kompiuterį ir visada galima pademonstruoti kas buvo pakeista.

4 privalumai naudoti burnos skenavimą

Skaitmeninės technologijos negrįžtamai atėjo į odontologo kasdienybę. Kitaip sakant, visada laimi tas, kas pirmas išmoksta – pirmas pajunta ir naudą!

Kokias gi naudas gauna pacientas naudojant burnos skenavimą ir skaitmeniniu būdu gaminant protezus?

  • Aiškumas kaip atrodys rezultatas po gydymo;
  • Nesudėtingas, greitas ir patogus skenavimas lyginant su analoginiais atspaudų nuėmimais;
  • Didesnis darbų greitis ir mažiau apsilankymų reikalaujantis procesas;
  • Didesnis gaminių tikslumas ir ilgaamžiškumas.

dantų protezavimas skaitmeninis dantų skenavimas 3shape

Skenavimas palengvina darbą ir gydytojui bei dantų technologui. Naudojant skaitmenines technologijas  gydytojo ir laboratorijos bendradarbiavimas vyksta nuotoliniu būdu. Informacija pateikiama internetu su vaizdais per keletą sekundžių bet kokiu atstumu. Tai sudaro galimybes kai kuriuos gydymo etapus atlikti kelių valandų bėgyje. Esant reikalui, net ir nebūnant darbo vietoje, galima aptarinėti  iškilusias problemas su laboratorija. Visa tai greitina, tikslina ir didina darbų kokybę.

O kur dar nepaminėtos skenavimo galimybės planuojant implantavimą, koreguojant sukandimą pas gydytoją-ortodontą.

Panašus straipsniai