Skaitmeniai protezai- kas tai?

Tradiciniai dantų protezai padėjo milijonams žmonių susigrąžinti gražią šypseną ir pasitikėjimą savimi. Nepaisant daugybės privalumų, tradiciniai protezai turi trūkumų. Pavyzdžiui, jų kūrimo procesas įprastai reikalauja kelių kas kelias savaites vykstančių vizitų pas odontologą, kurie šiame skubančiame pasaulyje gali šiek tiek varginti. Laimei, dėl technologijų pažangos pasaulyje atsirado skaitmeniniai protezai, kurie keičia gydytojų ir pacientų požiūrį į dantų protezavimo procesą! Pakalbėkime plačiau apie skaitmeninius dantų protezus, jų teikiamą naudą ir galimybes.

Kas yra skaitmeniniai protezai?

Tradicinis dantų protezavimas susideda iš dantų atspaudų nuėmimo, po kurio seka keli apsilankymai odontologo kabinete, per kuriuos protezai įtvirtinami burnoje. Skaitmeniniai protezai įmontuojami vos per du susitikimus. Skaitmeninio nuskaitymo technologija, pažangi gydymo planavimo programinė įranga ir 3D spausdinimas supaprastina protezų projektavimo ir gamybos procesą. Pacientai mažiau laiko praleidžia odontologo kabinete ir jiems nebereikia ilgai laukti tarp apsilankymų.

Skaitmeninių dantų protezų privalumai

Palyginti greitas skaitmeninių protezų projektavimo ir kūrimo procesas – tik vienas iš privalumų. Kalbant apie šiuos protezus, galima džiaugtis ir papildomais privalumais, tokiais kaip:

  • išsaugomas protezų Jei netyčia sulaužytumėt ar pamestumėt protezą, iš esamų įrašų galima pagaminti naują. Jums nereikės pradėti nuo nulio. Galite tiesiog paskambinti savo skaitmeninių protezų tiekėjui, pranešti apie nutikusią nelaimę ir, kai bus pagamintas, nueiti pasiimti naujo protezo.
  • patogus ir tikslus pritaikymas. CAD/CAM technologija leidžia sumažinti žmogiškąsias klaidas ir sukurti geriausiai Jums tinkančius protezus. Su saugiai prigludusias protezais galite lengviau valgyti, kalbėti ir džiaugtis nuostabia šypsena.
  • atrodo natūraliai. Protezavimo metu atsižvelgiama į jūsų šypsenos mechaniką (sąkandį, danties dydį ir formą) ir estetiką. Aplinkiniai niekada neįtars, kad jūsų protezai nėra tikri dantys.

Ar skaitmeniniai dantų protezai Jums tinka?

Šie protezai tinka, jei:
  • turite protezą, kurį reikės greitai keisti, nesvarbu, ar tai tradicinis, ar implantais laikomas protezas.
  • jūsų odontologas informavo, kad reikia ištraukti likusius dantis, todėl svarstote šypsenos atkūrimo galimybes.
  • Jūsų burnos sveikata pakankamai gera, kad protezai laikytųsi ilgą laiką. Vadinasi, nesergate dantenų ligomis, pavyzdžiui, periodontitu.
  • norite sutaupyti laiko ir pasinaudoti pažangiausiomis odontologijos technologijomis.

Skaitmeniniai protezai  stipriai skiriasi nuo dirbtinių dantų, kuriuos nešiojo jūsų seneliai. Dėl šios priežasties pasirinkę savo sritį išmanantį odontologą, galėsite džiaugtis ne tik plačia, estetiška ir daugiau pasitikėjimo keliančia šypsena, bet ir susigrąžinsite burnos sveikatą.

 

 

Panašus straipsniai