Vaikų dantų gydymas

Pirmasis vaiko vizitas pas odontologą yra ypač svarbus. Mes stengiamės, kad vaikui tai būtų įdomus nuotykis ir malonūs patyrimai. Būtent pozityvus požiūris į dantų gydymą lemia sekančių vizitų sėkmę. Ir nors labai užimti tėveliai nori, kad jau nuo pirmo apsilankymo būtų matomas konkretus rezultatas – plomba burnoje – mes nuoširdžiai patariame pirmojo vizito metu tik pabendrauti su odontologu, pažaisti, susipažinti su įrankiais, kurie bus naudojami gydymui.

Pieninių dantų plombavimui naudojamos įvairios plombinės medžiagos: stiklo jonomeriniai cementai, kompomerinės plombos, kurios gali būti tiek baltos, tiek ir spalvotos. Vaikams ypač patinka galimybė rinktis plombos spalvą – taip jie sudominami ir įtraukiami į gydymo procesą, mieliau bendradarbiauja prižiūrint dantukus namie.

Gydytoja kiekvienu konkrečiu atveju parinks tinkamiausią gydymo būdą.

Gydyti vaikus apsiima tik nedaugelis klinikų, nes tai sunkus, psichologinių žinių ir kantrybės reikalaujantis gydymas. Šv.Kristoforo klinikos gydytojai su pasididžiavimu gali patvirtinti, kad kažkada jų gydyti vaikai jau suaugo ir jau kartu su savo vaikais iki šiol lankosi pas mus. Vadinasi esame verti pasitikėjimo.
Į aktualius klausimus apie vaikų dantų priežiūrą ir gydymą atsako bendrosios praktikos gydytoja odontologė Olga Siniakova.

Color Skin

Nav Mode